-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Peugeot»
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-009759-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. Учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
Завершена
312 983.02
UAH без ПДВ
Номер:
47e1c60a7f764131bd20cd3fd0e50c46
Внутрішній номер закупівлі:
29978208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-009759-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анісіфорова Світлана Анатоліївна 380505703033 svitlana.anisiforova@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
312 983.02 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 16:14 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 16:14 - 11.08.2026 23:00
Аукціон:
12.08.2026 14:20 - 12.08.2026 14:43
Період кваліфікації:
12.08.2026 14:43 - 21.08.2026 09:52
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴312 983.02 Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів «Peugeot»