-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson або еквівалент).
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-009678-a
Торги не відбулися
8 224.16
UAH без ПДВ
Номер:
4951c1e1218743ff8c75fe7e3aa036e1
Внутрішній номер закупівлі:
29978163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-009678-a
Замовник:
Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108981
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Артур Горбатенко +380443632447 artur.g@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 224.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 16:11 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 16:11 - 11.08.2026 10:00
Аукціон:
з 12.08.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 224.16 Код ДК 021:2015 – 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Струменевий принтер Epson або еквівалент).