-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові двері прихованого монтажу, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-008760-a
Торги не відбулися
78 416.66
UAH без ПДВ
Номер:
0020e6d404694ef680bff3398cd09199
Внутрішній номер закупівлі:
29977202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-008760-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Булгаков +380674042832 bulgakov0007@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 416.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 15:38 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 15:38 - 11.08.2026 00:00
Аукціон:
з 11.08.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 416.66 Металопластикові двері прихованого монтажу