-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 50220000-3- Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги – (Послуги з капітального ремонту дрезини ДГКу)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-008411-a
Послуги з капітального ремонту дрезини ДГКу. Джерело фінансування закупівлі: власні кошти. Договір набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, і діє до 31.12.2026.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 15 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 15 днів назад
6 957 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
43326cd2a559483a814e51a50abb430a
Внутрішній номер закупівлі:
29976860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-008411-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, Холодногірський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА КОТЛЯРА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мироненко Олександр Миколайович 380577241746 pz_kvp@lotus.pz.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50220000-3 Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 957 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 15:31 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 15:31 - 11.08.2026 08:00
Аукціон:
з 12.08.2026 15:36
Період кваліфікації:
11.08.2026 08:00 - 17.08.2026 15:05
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 957 000.00 ДК 021:2015 - 50220000-3- Послуги з ремонту, технічного обслуговування залізничного транспорту і пов’язаного обладнання та супутні послуги