• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Короб/лоток драбинного типу 100*600, гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм; Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 200*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра; Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 50*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра; Кришка СРО 90 на кут горизонтальний 90º, основа 200, гарячого цинкування, метод Сендзіміра; Кришка СРО 90 на кут горизонтальний 90 осн. 50; Кришка з заземленням на прямий елемент основа 50 гарячого цинкування, метод Сендзіміріа, довжина 3000мм; Кришка з заземленням на прямий елемент основа 200 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 300; Короб/лоток перфорований 50*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм; Короб/лоток перфорований 200*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000мм; 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (44322000-3 Кабельне приладдя)

Завершена

40 543.63 UAH з ПДВ
Номер: f7a1cfa051d1482a8a579d5193e2f44c
Внутрішній номер закупівлі: 29975836
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-007384-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 40 543.63 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Короб/лоток драбинного типу 100*600, гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 24 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 200*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 50*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Кришка СРО 90 на кут горизонтальний 90º, основа 200, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Кришка СРО 90 на кут горизонтальний 90 осн. 50
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 50 гарячого цинкування, метод Сендзіміріа, довжина 3000мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 12 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 200 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 300
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 21 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Короб/лоток перфорований 50*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 12 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті
Короб/лоток перфорований 200*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 21 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
Ціна пропозиції 40 543.63 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2026 14:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e5d6449774da42f08146aa948f990c81
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-03-007384-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖИ ТРЕЙД ГРУП"
Номер договору: 977-26
Сума договору: 40 543.63 UAH з ПДВ
Сума договору: 33 786.36 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Короб/лоток драбинного типу 100*600, гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм: 991.00000 UAH без ПДВ
Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 200*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра: 520.07000 UAH без ПДВ
Кут СРО 90 горизонтальний 90º, 50*50, гарячого цинкування, метод Сендзіміра: 237.18000 UAH без ПДВ
Кришка СРО 90 на кут горизонтальний 90º, основа 200, гарячого цинкування, метод Сендзіміра: 276.26000 UAH без ПДВ
Кришка СРО 90 на кут горизонтальний 90 осн. 50: 223.18000 UAH без ПДВ
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 50 гарячого цинкування, метод Сендзіміріа, довжина 3000мм: 76.25000 UAH без ПДВ
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 200 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 300: 205.33000 UAH без ПДВ
Короб/лоток перфорований 50*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм: 169.85000 UAH без ПДВ
Короб/лоток перфорований 200*50 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000мм: 278.52000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
977-26 Енерджи Трейд Груп дог._Validation_Report.pdf
pdf
977-26 Енерджи Трейд Груп дог..pdf
asice
977-26 Енерджи Трейд Груп дог..pdf.asice