• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плити перекриття

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

14 990 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 9f4d4259235a4539afd17e544c2761a6
Внутрішній номер закупівлі: 29974470
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-006023-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 990 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 13:55 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 13:55 - 12.08.2026 12:00
Аукціон: 13.08.2026 13:32 - 13.08.2026 14:07
Період кваліфікації: 13.08.2026 14:07 - 20.08.2026 09:25
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 990 500.00 Плити перекриття