• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Тюбінги та супутні вироби ( труба)

Завершена

8 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 38f17f09695640c3a74892f809c7f9b5
Внутрішній номер закупівлі: 29974148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-005696-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 8 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба 50, 3,0 SDR-17 W/P PE 100 PN 10
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 100 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 62458, Україна, Харківська область, с. Покотилівка, Незалежності 57 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
Ціна пропозиції 8 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2026 13:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 796ffb124a6349d6b58e1775d55c1393
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-03-005696-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІФАР"
Номер договору: 244
Сума договору: 8 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 7 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.07.2026 13:37
Статус:
Підписаний