-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері металопластикові
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-004437-a
Торги не відбулися
18 525.00
UAH без ПДВ
Номер:
21e72136843b4134b43f2f47bc2ce386
Внутрішній номер закупівлі:
29972899
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-004437-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколюк Роман Олександрович 380978486922 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 525.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 12:27 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 12:27 - 11.08.2026 09:00
Аукціон:
з 12.08.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 525.00 Двері металопластикові