• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (KARRO К-41 Фільтр грубої очистки 1 1/4" (або еквівалент); KARRO К-40 Фільтр грубої очистки 1" (KR 202) (або еквівалент); KARRO К-39 Фільтр грубої очистки 3/4" (KR 202) (або еквівалент))

Завершена

1 670.00 UAH без ПДВ
Номер: 15abb29d88d44c74b4726bc019eb06f1
Внутрішній номер закупівлі: 29972566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-004104-a   
Замовник: Військова частина 1560
Контактна особа: Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 1 670.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
KARRO К-41 Фільтр грубої очистки 1 1/4" (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, * На карті
KARRO К-40 Фільтр грубої очистки 1" (KR 202) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, * На карті
KARRO К-39 Фільтр грубої очистки 3/4" (KR 202) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, * На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "НИЧИПУРЕНКО СТАНІСЛАВ РОМАНОВИЧ"
Ціна пропозиції 1 670.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2026 12:05
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: dd34d49cbfdd49298f9f30a785534a25
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-03-004104-a-a1
Постачальник: ФОП "НИЧИПУРЕНКО СТАНІСЛАВ РОМАНОВИЧ"
Номер договору: 214-26
Сума договору: 1 670.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: KARRO К-41 Фільтр грубої очистки 1 1/4" (або еквівалент): 970.00000 UAH без ПДВ
KARRO К-40 Фільтр грубої очистки 1" (KR 202) (або еквівалент): 430.00000 UAH без ПДВ
KARRO К-39 Фільтр грубої очистки 3/4" (KR 202) (або еквівалент): 270.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 214-26 від 03.08.2026р.pdf
pdf
Звіт.pdf
pdf
Обгрунтування закупівлі.pdf
p7s
sign.p7s