-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фурнітура для металопластикових конструкцій
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-002938-a
код за ДК 021:2015 - 44520000-1 Замки, ключі та петлі
Торги відмінено
925 396.20
UAH без ПДВ
Номер:
43cabfbce94b4efdb2c1151f35f543e1
Внутрішній номер закупівлі:
29971411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-002938-a
Замовник:
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41149437
-
Адреса:
03035, Україна, Київська область, Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зіць Олексій Євгенович 380444652095 ZITS.O@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
925 396.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.08.2026 11:18 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2026 11:18 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:32
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c1320c05a0a342e2b3ee5c2b9ca19d12
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Враховуючи службову записку підрозділу Замовника, який повідомив що до процедури закупівлі надійшло звернення від потенційного учасника щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі, визначених у Додатку 1 до тендерної документації. У зверненні порушено питання щодо встановлених розмірів окремих елементів фурнітури та запропоновано розглянути можливість коригування відповідних технічних вимог. З огляду на зазначене, з метою належного опрацювання порушених у зверненні питань та актуалізації технічних характеристик предмета закупівлі, виникає необхідність у відповідному коригуванні технічної документації та пов’язаних з нею даних щодо предмета закупівлі, яку коригувати та виправити на даній час не можливе.
Період оскарження:
12.08.2026 15:11 - 23.08.2026 00:00
Дата опублікування:
12.08.2026 15:11
Дата виконання:
23.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴925 396.20 Фурнітура для металопластикових конструкцій