• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Завершена

142 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5e8bea483b39468bb2957ad8d56dca14
Внутрішній номер закупівлі: 29970416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-001930-a   
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області
Контактна особа: Ватаманіца Сергій Анатолійович +380680957681 vatamanitsa19940331@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 142 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту транспортного засобу
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Авангардна,7 (Інформація про кінцевого бенефіціара: ВАСАДЗЕ ТАРІЕЛ ШАКРОВИЧ, громадянство: Україна, Україна, 01024, місто Київ, вул.Шовковична, будинок 16 б, квартира 48. Тип бенефіціарного володіння: Непрямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу (непрямий вплив): 100) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАВТО ЛЬВІВ"
Ціна пропозиції 142 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2026 10:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 219050dcf52047579298d144ae4a447f
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-03-001930-a-a1
Постачальник: ТОВ "УКРАВТО ЛЬВІВ"
Номер договору: 74
Сума договору: 142 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 118 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.07.2026 00:00 - 15.12.2026 23:59
Дата підписання: 30.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Обгрунтування
Договір