• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з повірки газосигналізаторів на працездатність за кодом ДК 021:2015 - 50410000-2 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається, математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується.

Завершена

7 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 2e2c681550fe4bb0b5e3058f627f16f9
Внутрішній номер закупівлі: 29969071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-03-000579-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Губай Олександра Миколаївна +380382692436 Aleksandra.gubaj@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.08.2026 09:38 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2026 09:38 - 11.08.2026 00:00
Аукціон: з 11.08.2026 11:41
Період кваліфікації: 11.08.2026 00:00 - 11.08.2026 09:50
Період завантаження договору: 17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 333.33 Послуги з повірки газосигналізаторів на працездатність за кодом ДК 021:2015 - 50410000-2 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів»