• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Тверде паливо (напівбрикети торф’яні)

Торги не відбулися

490 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 1de9b3103ed2464fad6f7f2425f11dce
Внутрішній номер закупівлі: 29967783
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-01-000230-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
Контактна особа: Токмина Надія Степанівна 380633261517 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 490 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.08.2026 12:59 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2026 12:59 - 11.08.2026 00:00
Аукціон: з 11.08.2026 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴490 000.00 Тверде паливо (напівбрикети торф’яні)