• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ультразвукова діагностична система експертного класу

Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Постачальник гарантує, що він не буде постачати Товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран.Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. Ультразвукова діагностична система експертного класу (код НК 031:2024 – Z11040104 МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНІ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ)

Завершена

4 419 845.00 UAH без ПДВ
Номер: 2847c43ba1b54160b955757200116e08
Внутрішній номер закупівлі: 29966564
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-008593-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 419 845.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 16:56 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 16:56 - 08.08.2026 00:00
Аукціон: з 10.08.2026 15:39
Період кваліфікації: 08.08.2026 00:00 - 12.08.2026 14:44
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 419 845.00 Ультразвукова діагностична система експертного класу