-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-008589-a
Торги не відбулися
13 442.17
UAH без ПДВ
Номер:
9ad39eb33a7649328778c95cc58780fd
Внутрішній номер закупівлі:
29966560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-008589-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кравчук Оксана Анатоліївна 380384263823 kravchuk.oksana@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 442.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 16:52 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 16:52 - 10.08.2026 10:00
Аукціон:
з 11.08.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 442.17 Послуги з проведення лабораторних досліджень