• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: документи тендерної пропозиції, які складаються безпосередньо Учасником процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації, повинні бути викладені українською мовою. Більш детально у тендерній документації. Обсяг послуг: 102 послуги, більш детально у додатку 2 до тендерної документації.

Завершена

469 857.33 UAH без ПДВ
Номер: 6785997e63db40d4a037859075cd4f6c
Внутрішній номер закупівлі: 29966527
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-008560-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Донецькій області
Контактна особа: Станіслав Прохоров +380509550269 don.zakupivli@ukr.net https://dn.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 469 857.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 16:48 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 16:48 - 08.08.2026 10:00
Аукціон: з 10.08.2026 14:17
Період кваліфікації: 08.08.2026 10:00 - 10.08.2026 17:22
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴469 857.33 Послуги з ремонту і технічного обслуговування службового автотранспорту ГУНП в Донецькій області (код 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання» згідно до Національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)