-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 12 «Зоренька» Запорізької міської ради, з метою використання як укриття, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, 63Б (код ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-008430-a
Торги відмінено
4 221 835.83
UAH без ПДВ
Номер:
fb58e869042240c693771b79d6c1491a
Внутрішній номер закупівлі:
29966396
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-008430-a
Замовник:
Департамент освіти і науки Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573094
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Скрипченко +380617086970 tender_uon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 221 835.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 16:33 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 16:33 - 08.08.2026 01:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:35
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2d4c60ba01894fb2aad6ca2fcd7b396d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: уточнення технічних характеристик предмета закупівлі
Період оскарження:
06.08.2026 17:27 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування:
06.08.2026 17:27
Дата виконання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 221 835.83 «Поточний (аварійний) ремонт приміщення будівлі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 12 «Зоренька» Запорізької міської ради, з метою використання як укриття, розташованої за адресою: м. Запоріжжя, вул. Республіканська, 63Б» (код ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)