-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня у м. Полтава
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007410-a
Торги не відбулися
5 492 043.33
UAH без ПДВ
Номер:
f8033a73f910472aa13249c2ab4f6715
Внутрішній номер закупівлі:
29965395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007410-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Ланюк +380532561938 gorgyts190@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 492 043.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:25 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:25 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 12:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 492 043.33 Поточний ремонт інших об'єктів та елементів благоустрою, а саме тротуару на перехресті вул. Івана Мазепи та вул. 23-го Вересня у м. Полтава