-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту системи лазерної хірургічної Dornier H Solvo, серійний № H30-1225)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007108-a
Завершена
265 915.00
UAH без ПДВ
Номер:
087ef53f3d194a79a0c6537df10b86ab
Внутрішній номер закупівлі:
29965088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007108-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
265 915.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:12 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:12 - 08.08.2026 08:00
Аукціон:
з 10.08.2026 15:43
Період кваліфікації:
08.08.2026 08:00 - 12.08.2026 14:41
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴265 915.00 код ДК 021:2015 – 50420000 - 5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту системи лазерної хірургічної Dornier H Solvo, серійний № H30-1225)