-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного (протокольного) заходу зі світло-художнім дійством з нагоди Дня незалежності України)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-007015-a
Завершена
187 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5cb3e40bc78143c19fe97859d2b9b4f4
Внутрішній номер закупівлі:
29965002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-007015-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
187 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 15:15 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 15:15 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 14:08
Період кваліфікації:
08.08.2026 00:00 - 11.08.2026 14:59
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 000.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного (протокольного) заходу зі світло-художнім дійством з нагоди Дня незалежності України)