• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Сітка рифлена 40х40х4,0 (2,0х1,5м) (7314), Сітка складно рифлена 60х60х5,0(4,5) (1,5х2,0м) (7314), Дріт ЗП d1,2мм перемотка (7217)

Завершена

0.00 без ПДВ
Номер: 76a83b3acae34a13a0ccfd5754d3e7bf
Внутрішній номер закупівлі: 29964846
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-006837-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сітка рифлена 40х40х4,0 (2,0х1,5м) (7314)
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 1 метр квадратний
Період постачання до 29.07.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Сітка складно рифлена 60х60х5,0(4,5) (1,5х2,0м) (7314)
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 1 метр квадратний
Період постачання до 29.07.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Дріт ЗП d1,2мм перемотка (7217)
Код ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Кількість 1 кілограм
Період постачання до 29.07.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 495.07 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2026 15:02
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 99d76c1fa64b49ebb5c6eb02d7c1d7b6
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-31-006837-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 11/2/2-41/2026
Сума договору: 495.07 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Сітка рифлена 40х40х4,0 (2,0х1,5м) (7314): 223.10000 UAH без ПДВ
Сітка складно рифлена 60х60х5,0(4,5) (1,5х2,0м) (7314): 204.92000 UAH без ПДВ
Дріт ЗП d1,2мм перемотка (7217): 67.05000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 23.07.2026 15:00
Статус:
Підписаний