• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення технічної документації (технічних паспортів) на об’єкти нерухомого майна

Завершена

150 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c570f38d763e43789c1ae3623fb82737
Внутрішній номер закупівлі: 29964822
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-006836-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Дмитро Козаченко +380985097800, +380501752800, +380734807400 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 15:01 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 15:01 - 10.08.2026 08:00
Аукціон: 11.08.2026 12:32 - 11.08.2026 12:55
Період кваліфікації: 11.08.2026 12:55 - 19.08.2026 11:34
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴150 000.00 Послуги з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення технічної документації (технічних паспортів) на об’єкти нерухомого майна