-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рукав кислотостійкий
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-005990-a
363 ВО
Завершена
54 175.00
UAH без ПДВ
Номер:
507b8afe3b6540a4b934e3f9eb02a9a3
Внутрішній номер закупівлі:
29964003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-005990-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 14:25 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 14:25 - 11.08.2026 09:00
Аукціон:
з 12.08.2026 15:09
Період кваліфікації:
11.08.2026 09:00 - 13.08.2026 10:35
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 175.00 Рукав кислотостійкий