• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 код 55520000-1 - Кейтерингові послуги (Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу)

Завершена

1 678 080.00 UAH без ПДВ
Номер: 90b7d1098ea04804ad47014594b7f77c
Внутрішній номер закупівлі: 29963728
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-005724-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 1 678 080.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 9200 комплект
Період постачання 01.08.2026 - 31.10.2026
Місце постачання 39627, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, проспект Полтавський, буд.40 На карті
Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (дієтичне харчування дорослих, при цукровому діабеті)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1564 комплект
Період постачання 01.08.2026 - 31.10.2026
Місце постачання 39627, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, проспект Полтавський, буд.40 На карті
Послуги із організації та забезпечення харчування пацієнтів стаціонарних відділень лікувально-профілактичного закладу (покращене харчування пацієнтів за нормою №5 – лікувальна)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1840 комплект
Період постачання 01.08.2026 - 31.10.2026
Місце постачання 39627, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, проспект Полтавський, буд.40 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВПРОМСЕРВІС 1"
Ціна пропозиції 1 678 080.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2026 14:43
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e27f667d3a594c89b64a56475a7b2d4c
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-31-005724-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВПРОМСЕРВІС 1"
Номер договору: 244
Сума договору: 1 678 080.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.08.2026 00:00 - 31.10.2026 00:00
Дата підписання: 31.07.2026 14:10
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №244 від 31.07.2026.pdf