-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
поставка товару: планетарний книжковий сканер професійного рівня для оцифрування стародруків, рідкісних і цінних видань у комплектi код ДК 021:2015 (CPV) : 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-004728-a
Повторна закупівля. Оголошується у зв'язку з відміною процедури UA-2026-07-19-000300-а через неможливість усунення виявлених порушень законодавства (технічна помилка в проєкті договору). Очікувана вартість не призводить до додаткового виділення бюджетних коштів
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 21 день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 21 день назад
1 000 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f2d7b9f6df74451aae384954ff5650a2
Внутрішній номер закупівлі:
29962749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-004728-a
Замовник:
Музей книги і друкарства України
×
-
Код ЄДРПОУ:
32071439
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, вул. Лаврська, будинок 9, корпус. 9, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
каледіна світлана германівна 380675057064 swe_ka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 13:23 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 13:23 - 10.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 11:42
Період кваліфікації:
10.08.2026 00:00 - 10.08.2026 13:39
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 планетарний книжковий сканер професійного рівня для оцифрування стародруків, рідкісних і цінних видань у комплектi