• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Серверне обладнання

Завершена

13 473 353.83 UAH без ПДВ
Номер: d01331c5a1894ac7925b0fa50152c454
Внутрішній номер закупівлі: 29961833
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-003825-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
Контактна особа: Марина Загородня +380631473437 m.zahorodnia@nais.gov.ua https://nais.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 473 353.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 12:08 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 12:08 - 16.08.2026 23:00
Аукціон: 17.08.2026 15:50 - 17.08.2026 16:13
Період кваліфікації: 17.08.2026 16:13 - 20.08.2026 09:59
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 473 353.83 Серверне обладнання