-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насоси та компресори
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-001906-a
Детальна інформація про закупівлю наведена у Тендерній документації за предметом закупівлі.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 20 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 20 годин назад
75 403.32
UAH без ПДВ
Номер:
97384f7c29cf43f5b5cac20d68294e54
Внутрішній номер закупівлі:
29959930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-001906-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ДЕЛЬТА-ЛОЦМАН" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728507
-
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Миколаїв
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руденко Ірина 380512501162 rudenko@delta-pilot.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
75 403.32 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 10:36 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 10:36 - 14.08.2026 14:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:42
Період кваліфікації:
14.08.2026 14:00 - 02.09.2026 12:35
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 403.32 Насоси та компресори