• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фарба

Завершена

266 230.00 UAH без ПДВ
Номер: 37bed3cbe07948488d1ddd1a490eef84
Внутрішній номер закупівлі: 29959483
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-001458-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Ушанов Олександр Володимирович 380472333347 OUshanov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 266 230.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 10:10 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 10:10 - 08.08.2026 11:00
Аукціон: 10.08.2026 15:24 - 10.08.2026 16:05
Період кваліфікації: 10.08.2026 16:05 - 11.08.2026 11:06
Період завантаження договору: 17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴266 230.00 Фарби