-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профілометр TIME3221 (вимірювач шорсткості поверхні) або еквівалент, ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин.
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-001452-a
Торги не відбулися
79 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
b3ca852302324b3ea029673172b58b13
Внутрішній номер закупівлі:
29959472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-001452-a
Замовник:
БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125220
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, ВУЛИЦЯ ШМІДТА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нехай Христина Сергіївна 380664122333 rabota0569@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
79 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 10:10 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 10:10 - 08.08.2026 12:00
Аукціон:
з 10.08.2026 11:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴79 625.00 Профілометр TIME3221 (вимірювач шорсткості поверхні) або еквівалент, код ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин.