• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спектрофотометр для мікрооб’ємів, предметний столик для зразків мікрооб’ємів та однопроменева система для спектрофотометра

Торги не відбулися

142 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 3e338a6a6bb34f28b2fca35435340be8
Внутрішній номер закупівлі: 29959294
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-31-001262-a   
Замовник: Київський національний університет технологій та дизайну
Контактна особа: Любов Шевченко +380671708177 shevchenko.lv@knutd.edu.ua http://knutd.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 142 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.07.2026 10:00 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2026 10:00 - 08.08.2026 12:00
Аукціон: з 10.08.2026 15:23
Період кваліфікації: 08.08.2026 12:00 - 14.08.2026 22:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴142 000.00 Спектрофотометр для мікрооб’ємів, предметний столик для зразків мікрооб’ємів та однопроменева система для спектрофотометра