-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Дифманометри
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-000724-a
Завершена
125 663.33
UAH без ПДВ
Номер:
973b8d31c235420c86d97558883e026f
Внутрішній номер закупівлі:
29958751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-000724-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Данила Апостола, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Швед Юлія 380979660958 Shved.lte@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 663.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 09:29 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 09:29 - 08.08.2026 12:00
Аукціон:
10.08.2026 13:17 - 10.08.2026 13:40
Період кваліфікації:
10.08.2026 13:40 - 13.08.2026 08:51
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 663.33 Дифманометри