-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газоаналізатор
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-009794-a
Торги не відбулися
18 241.66
UAH без ПДВ
Номер:
168b95f5f2454d448810f79960eb9153
Внутрішній номер закупівлі:
29956555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-009794-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хутко Надія Дмитрівна +380962764557 nadiahutko@gmail.com http://tnpu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 241.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:45 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:45 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 241.66 Газоаналізатор