-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вул.Ів.Франка в с.Демня Стрийського району Львівської області Тростянецької сільської ради
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008974-a
Завершена
2 190 035.67
UAH без ПДВ
Номер:
5109ffa8527d443fa003e25286b6776d
Внутрішній номер закупівлі:
29955741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008974-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ" ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41366477
-
Адреса:
81610, Україна, Львівська область, Тернопілля, вул. Грушевського 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микита Ігор Любомирович +380974789188 trostianeczhku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 190 035.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:30 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:30 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
07.08.2026 15:34 - 07.08.2026 15:57
Період кваліфікації:
07.08.2026 15:57 - 13.08.2026 16:53
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 190 035.67 Поточний ремонт вул.Ів.Франка в с.Демня Стрийського району Львівської області Тростянецької сільської ради