-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008676-a
П.10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
464 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
a886e50e40764c7bbccd0985c745e1e6
Внутрішній номер закупівлі:
29955457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008676-a
Замовник:
Державне публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30401456
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Мечникова, 16-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дзюба Роман Іванович +380442005023 dziubaual@ukr.net https://ukragroleasing.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:01 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:01 - 07.08.2026 09:00
Аукціон:
з 10.08.2026 11:55
Період кваліфікації:
07.08.2026 09:00 - 07.08.2026 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 500.00 Перекидач контейнерів гідравлічний, Інспекційний конвеєр, Конвеєр для відводу браку