-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекс вимірювальний «Флоутек-ТМ-2-3-4 Т» в монтажній шафі
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008045-a
Торги не відбулися
82 916.67
UAH без ПДВ
Номер:
9ed8cd5cc37645c4844e7db56126eed5
Внутрішній номер закупівлі:
29954834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008045-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Людмила Юрчишин +380322293049 lyudok1412@gmail.com https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 15:28 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 15:28 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
з 10.08.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 916.67 Комплекс вимірювальний «Флоутек-ТМ-2-3-4 Т» в монтажній шафі