-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-25-003757-b
Торги відмінено
237 182.15
UAH з ПДВ
Номер:
4afe12722ebc490a976f05c7cc0bb812
Внутрішній номер закупівлі:
2995403
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-25-003757-b
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Сумська регіональна дирекція»)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020661
-
Адреса:
40021, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер відповідно до статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закону) через відсутність достатньої кількості учасників, ID: UA-2018-12-18-002902-c -c та UA-2019-01-08-000599-c, звіти про результати проведення таких процедур закупівель за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-12-18-002902-c-b/print/report/pdf; https://prozorro.gov.ua/tender/ UA-2019-01-08-000599-c/print/report/pdf
Відповідно до пункту 2 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає проведення з ним переговорів.
Так, згідно з пунктом 4 частини другої статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Водночас Закон не містить обмежень щодо зміни очікуваної вартості та кількісних характеристик предмета закупівлі у випадку застосування переговорної процедури закупівлі на підставі пункту 4 частини другої статті 35 Закону.
Оскільки, Замовник є одержувачем бюджетних коштів, то договір може бути укладено за результатами переговорної процедури не змінюючи предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника.
Очікувана вартість:
237 182.15 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
108000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
937fa621453d43c2903a67d890d9a024
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
не можливо усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель
Дата опублікування:
12.02.2019 12:27
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Оскарження: 25.01.2019 16:31 - 05.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884535
-
Контактна особа:
Кузьменко Т.С. 0542779900
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Металургів,16
Оскарження: 25.01.2019 16:31 - 05.02.2019 00:00
Ціна пропозиції
237 182.15 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2019 16:33
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e9ededb8519344369c748d850e06158b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-25-003757-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884535
-
Контактна особа:
Кузьменко Т.С. 0542779900
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Металургів,16
Сума договору:
237 182.15 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації