-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-006990-a
Завершена
15 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5bb1639eda1b43ddb90bafe80a0f5043
Внутрішній номер закупівлі:
29953812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-006990-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38500095
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ ПОКРОВСЬКА, БУДИНОК 98-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієнко Світлана 380973462451 zakypivli103@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 14:48 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 14:48 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
07.08.2026 15:47 - 07.08.2026 16:10
Період кваліфікації:
07.08.2026 16:10 - 10.08.2026 13:57
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000.00 ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги (Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)