-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень поліклініки (каб. 219-221) ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-006824-a
Завершена
1 243 317.23
UAH без ПДВ
Номер:
f33e61b0f4f643a3ad40763889d7fbea
Внутрішній номер закупівлі:
29953632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-006824-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надточій Любов 380462256292 nadtochiy12@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 243 317.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 14:48 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 14:48 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:26
Період кваліфікації:
07.08.2026 00:00 - 11.08.2026 10:08
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 243 317.23 Поточний ремонт приміщень поліклініки (каб. 219-221) ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)