• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи - Послуги з порізки та підготовки бруківки для влаштування хідників для маломобільних груп населення на території Галицького району м. Львова

ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи - Послуги з порізки та підготовки бруківки для влаштування хідників для маломобільних груп населення на території Галицького району м. Львова - відповідно до Тендерної документації

Завершена

416 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 2e52cc6d9e274672bb8fa8423520798c
Внутрішній номер закупівлі: 29953381
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-006565-a   
Замовник: Галицька районна адміністрація Львівської міської ради
Контактна особа: Кушляк Данило Володимирович 380322546624 kushlyak89@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 416 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 14:39 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2026 14:39 - 07.08.2026 00:00
Аукціон: з 07.08.2026 11:07
Період кваліфікації: 07.08.2026 00:00 - 13.08.2026 16:16
Період завантаження договору: 19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴416 666.67 ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи - Послуги з порізки та підготовки бруківки для влаштування хідників для маломобільних груп населення на території Галицького району м. Львова