-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-005041-a
Торги не відбулися
7 303 136.46
UAH без ПДВ
Номер:
f9cdbb188ba7454eb5e0ccd845ba58b9
Внутрішній номер закупівлі:
29951863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-005041-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42043220
-
Адреса:
44200, Україна, Волинська область, Любешів, вул.Незалежності , 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумік Тетяна Михайлівна +380663650432 uprgumpol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 303 136.46 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 13:07 - 08.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 13:07 - 11.08.2026 18:00
Аукціон:
з 12.08.2026 12:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 303 136.46 Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги аутсорсингу з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років