-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
4-канальний модуль підсилювача
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-004738-a
Торги не відбулися
95 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
b76299a916ae4773b16bb66df9329ddd
Внутрішній номер закупівлі:
29951570
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-004738-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 12:47 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 12:47 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 333.33 4-канальний модуль підсилювача