-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби поліетиленові, компресійні фітинги та кріплення для труб
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-003871-a
Завершена
528 937.00
UAH без ПДВ
Номер:
4caa9f75a0714d88a6243712a2f756e3
Внутрішній номер закупівлі:
29950719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-003871-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УМАНСЬКЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05457129
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, м. Умань, вул. Шухевича, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Карпухова +380474437544 uman.reu3.zakupky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
528 937.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 12:28 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 12:28 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
07.08.2026 11:14 - 07.08.2026 11:37
Період кваліфікації:
07.08.2026 11:37 - 11.08.2026 15:58
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴528 937.00 Труби поліетиленові, компресійні фітинги та кріплення для труб