-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-003683-a
Торги не відбулися
152 550.47
UAH без ПДВ
Номер:
f0c4a8a5a29f43f6a6c84214addc287e
Внутрішній номер закупівлі:
29950529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-003683-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
152 550.47 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 11:49 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 11:49 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴152 550.47 Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту