• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № V.303.20016.0061), Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № V.302.20016.0003), Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № V.302.20016.0006), Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № V.302.20016.0002), Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апаратів ШВЛ “ЮВЕНТ-М”, Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: моніторів реанімаційно-хірургічних ЮМ-300, Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: моніторів реанімаційно-хірургічних ЮМ-300).

Завершена

142 680.00 UAH з ПДВ
Номер: 30c9f1d38bca4ee99d7d94739d414629
Внутрішній номер закупівлі: 29949213
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-002357-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Бабік +380986763130 olga-140@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 142 680.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № V.303.20016.0061)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № У.302.20016.0003)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № У.302.20016.0006)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-Т ” (сер. № У.302.20016.0002)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: апарату ШВЛ “ЮВЕНТ-М ” (сер. № У.303.22812.0038)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер.№М.715.20023.0075)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування медичного обладнання: монітора реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 (сер.№М.715.20023.0075)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЮТАС"
Ціна пропозиції 142 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.07.2026 10:52
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: dd051c3718af4323a84fab6bae44ce38
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-30-002357-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЮТАС"
Номер договору: 260079
Сума договору: 142 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 118 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.07.2026 10:50
Статус:
Підписаний
pdf
Дог.260079 142680грн.pdf