• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»

Торги не відбулися

669 320.23 UAH без ПДВ
Номер: bef5a344d00647d094ea31ca641293eb
Внутрішній номер закупівлі: 29947788
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-000935-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Контактна особа: Ельвіра Іванова +380504536101 88910120@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 669 320.23 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 09:37 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2026 09:37 - 07.08.2026 00:00
Аукціон: з 07.08.2026 15:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴669 320.23 Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»