-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження (технічне діагностування) основного обладнання КС з метою оцінки технічного стану та визначення можливості подальшої безпечної експлуатації)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-010291-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-28-010351-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.
Завершена
744 583.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c2a14544ecb44c9be57b83997b6e70b
Внутрішній номер закупівлі:
29945499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-010291-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
744 583.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:50 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:50 - 06.08.2026 12:00
Аукціон:
07.08.2026 13:24 - 07.08.2026 13:47
Період кваліфікації:
07.08.2026 13:47 - 13.08.2026 12:11
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴744 583.00 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Експертне обстеження (технічне діагностування) основного обладнання КС з метою оцінки технічного стану та визначення можливості подальшої безпечної експлуатації)