• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки)

Завершена

724 753.39 UAH без ПДВ
Номер: aad0e3eb31b04c1a825e71ef6310f2a0
Внутрішній номер закупівлі: 29945158
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-29-009945-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради"
Контактна особа: Вікторія Анатоліївна Красніцька +380953864443 kol_tender@ukr.net http://hospital.edukit.kr.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 724 753.39 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.07.2026 16:33 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.07.2026 16:33 - 06.08.2026 18:00
Аукціон: 07.08.2026 15:58 - 07.08.2026 16:21
Період кваліфікації: 07.08.2026 16:21 - 12.08.2026 16:04
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴724 753.39 Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки)