-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-009809-a
Завершена
1 508 010.00
UAH без ПДВ
Номер:
d9af0cd415434a269262880c4fbfbc7f
Внутрішній номер закупівлі:
29945111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-009809-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Перлик +380932870364 usbu_zap_vgz@sbu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 508 010.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:28 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:28 - 06.08.2026 11:00
Аукціон:
07.08.2026 13:03 - 07.08.2026 13:26
Період кваліфікації:
07.08.2026 13:26 - 13.08.2026 15:01
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 508 010.00 Легковий транспортний засіб спеціалізованого призначення (код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі»)