-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів): бензин, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-009575-a
Завершена
1 663 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
6c1ae13070f54501b4c7444394a523fe
Внутрішній номер закупівлі:
29944793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-009575-a
Замовник:
КП "НАДІЯ" ФОНТАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37681065
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Фонтанка, Степна,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тертишна Олена Іванівна +380688252331 TertishnayaElena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 663 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:42 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:42 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 13:38
Період кваліфікації:
06.08.2026 00:00 - 08.08.2026 11:31
Період завантаження договору:
14.08.2026 00:00 - 24.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 663 750.00 Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів): бензин, дизельне паливо