• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з ремонту та технічного обслуговування вентиляційної системи і кондиціювання згідно коду ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель

Закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2026 року відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова).

Торги не відбулися

1 322 222.23 UAH без ПДВ
Номер: a02bddd6dd954bb2aa13604ce7bb97ed
Внутрішній номер закупівлі: 29942893
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-29-007676-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України»
Контактна особа: Ковтун Тетяна Василівна 380442398737 tetianatender1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 322 222.23 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.07.2026 15:02 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.07.2026 15:02 - 06.08.2026 00:00
Аукціон: з 06.08.2026 12:15
Період кваліфікації: 06.08.2026 00:00 - 11.08.2026 13:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 322 222.23 Послуги з ремонту та технічного обслуговування вентиляційної системи і кондиціювання згідно коду ДК 021:2015 – 50710000-5 послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель